Svētku laiks- Ziemassvētki

Ziemassvētku piedāvājums 

Lāču gardumi. Stiprākie prieki pasaulē. 

Kas gan ziemas saulgrieži būtu bez bagātīgi klāta svētku galda un bez gardum-gardiem Ziemassvētku našķiem....

fb.png

Lāču plānās piparkūkas, 190g

Lāču piparkūkas ir īstens ziemas gardums, kas rada svētku sajūtu ik katrā ziemas dienā - ar smaržu, ar garšu, ar pasaku. Lai tās būtu sevišķi plānas un gardas, mīkla piparkūkām tiek rullēta īpaši plānā kārtā. Lāči, kā ierasts, visu dara pa īstam, liekot lietā savas unikālās receptes un sastāvdaļas. Tikai Lāču piparkūkās jūs atradīsiet īstu saldkrējuma sviestu un izsmalcinātās Ziemassvētku garšvielas! Tieši oriģinālais garšvielu salikums padara tās par īpašajām un neatkārtojamajām Lāču piparkūkām.                   

Picture36.png


Lāču rudzu piparkūkas, 190g

Vai zināji, ka senos laikos piparkūkas bija ne vien gardums, bet arī veselīgs un ģeldīgs ēdiens? Izsmalcinātās un pikantās garšvielas ne vien rada burvīgu aromātu, bet arī var nedaudz iekost mēlē un, kas zina, palīdzēs arī tādam smaidīgam un veselam ēdājam izspriņģot cauri visam ziemas saltumam!

Lāči šo tradīciju nolēma atjaunot, un tādēļ mūsu piparkūkas ir no veselīgajiem pilngraudu rudzu miltiem un no visaugstvērtīgākajām sastāvdaļām: īsta saldkrējuma sviesta, olām un īstām Ziemassvētku garšvielām.

Picture4.png


Šokolādes piparkūkas, 190g

Kas gan ir Ziemassvētki bez Lāču piparkūkām?

Mutē kūstošas bezgalgardas īstas piparkūkas – ar svētku garšu un smaržu! Lāču meistariem nu ir piedāvājums arī šokolādes mīļotājiem – piparkūkas ar kūstošu rūgtensaldu visīstākās beļģu šokolādes garšas stīgu saldkrējuma sviestiņa mīklā. Neatkārtojama un nesalīdzināma garšu sajūtu saspēle īsteniem gardēžiem!

Šokolādes piparkūkas.png


Piparkūkas ar medu un marcipānu, 320g; 190g un 70g

Ziemassvētku vakarā vajagot visu grīdu nobārstīt ar Lāču medus un marcipāna piparkūkām, lai laimīte redz, kur atnākt. (ticējums)

Ziemassvētku īstie gardumi ir piparkūkas. Lai tās būtu sevišķi kraukšķīgas un gardas, mīkla tām tiek rullēta ļoti plāna, un Lāči tās veido unikālas, pievienojot dabīgo medu un marcipānu. Tieši šīs garšvielas ir tās, kas padara šīs piparkūkas par īpašām un neatkārtojamām. 
Nobaudi arī Tu tās!

Picture2.jpg


Piparkūkas ar sarkanvīnu, 180g

Piparkūku smarža gaisā,
Salatēvs ar roku māj,
Dāvanas tam liktas maisā -
Skaties, Ziemassvētki klāt!

Lāči ir izgatavojuši vēl nebijušu produktu Latvijā – Lāču piparkūkas ar sarkanvīnu. Unikālā piparkūku recepte ar izsmalcinātām Ziemassvētku garšvielām, pilngraudu rudzu miltiem un beļģu šokolādes gabaliņiem. Piparkūku gatavošanā izmantota unikāla laušanas tehnoloģija, kas tās vizuāli padara atšķirīgu no citām.

Rudzu_lauzstas_sarkanvina_piparkukas.jpg


Piparkūka "Laimes poga", 40g

Piepogā  veiksmi sev un saviem mīļajiem!
LAIMĪGĀS POGAS STĀSTS
Iespējams, ikkatrs no mums pašos sirds dziļumos kaut reizi ir sapņojis par iespēju uziet apslēptu mantu – veselu bagātību vai vismaz spožu zelta dālderi. Laimīgā poga ir īpaša piparkūka. Ļaudis runā, ka tai piemītot maģiskas spējas pievilināt bagātību – paša nopelnītu vai loterijā vinnētu, vienalga.
Apēdot gabaliņu šī kāruma, Tu iegūsi talantu saskatīt labas peļņas iespējas,
domāt labu, spēju patiesi mīlēt, prasmi vairot labklājību un pārliecību.
Dāvinot pogu citiem, Tu vairosi tās brīnumaino spēku, taču, ja iekārsi to eglītes zarā, tā dos svētību mājai un tās visiem iemītniekiem.

Arī Ziemassvētki ir brīnumu un vēlmju piepildīšanās laiks. Tāpēc piepogā veiksmi sev un saviem mīļajiem, kuri atrodas Tev līdzās!

Poga.png


Piparkūku namiņš "Uzbūvē pats!", 750g

Ziemassvētku dāvanu un prieku radīšanas sarakstā neiztrūkstoša sastāvdaļa vienmēr ir bijis piparkūku namiņš.
Saliekams un apēdams Ziemassvētku gardums, kas rada neatkārtojamus, siltus kopā būšanas mirkļus.
Komplektā ir visas nepieciešamās piparkūku detaļas, cukura glazūra, krāsainās konfektes, kas namiņu būvēšanai un dekorēšanai lieliski noderēs. Tas būs neaizmirstams mirklis svētkos ar Jums tuvajiem un mīļajiem! 
Ļauj vaļu iztēlei un uzburt savu sapņu piparkūku mājiņu.
Lai top BRĪNUMS!

piparkuku_namins_uzbuve_pats.jpg


Piparkūku izlase, 210g

No Lāču labākā piparkūku klāsta ir atlasītas īpaši gardā izlase. Šeit apvienotas tik dažādas un krāšņas garšu buķetes. Katrs atradīs sev tīkamāko: klasikas mīļiem - Rudzu piparkūka, Lāču pārsteiguma alkstošajiem - Medus-marcipāna piparkūkas, aizjūras garšas cienītājiem - Šokolādes piparkūka.

piparkuku_izlase.jpg


Piparkūku apgleznošanas komplekts, 260g

Ziemassvētkos mums ir tikai tik daudz īsta prieka, cik daudz mēs varam nolasīt no ielīksmotām bērnu acīm un sejām..

Jauks iepakojums, kuru var gan dāvināta mīļajiem vai pavadīt skaistu vakaru ģimenes lokā darinot skaistas un gardas piparkūkas. Komplektiņā ietilpst: 2 sirds piparkūkas + 1 pipakrūku cilvēciņš. Īpašā cukuru glazūra ļaus radoši izpausties ar zīmējumiem un krāsainās konfektes padarīs spilktāku un jautrāku dekorēšanu.

apgleznosanas_komplekts.jpg


 Piparkūkas ar mērcīti un augļu tēju, 350g
Lāču meistari ir pacentušies radīt ko gardu drēgnajiem ziemas vakariem, lai tie būtu silti un gardi.
Lāči sarūpējuši gardu mērcīti un augļu tēju, kas ļaus sajust sulīgo ogu garšu. Un kopā ar Lāču piparkūkām baudījums būs vēl lieliskāks.             

Piparkuka_ar_augļu_teju.jpg


Piparkūkas ar mandarīnu mērci, 350g

Vēl lielākam svētku priekam! Gaidot Ziemassvētkus “Lāču” ceptuvē rosība kļūst jo dienas, jo lielāka. Lūk uz palodzes dzesējas īpašā piparkūku mērcīte ar Ziemassvētku garšvielu vilinošo smaržu. Garda un brīnumaina! Garšos lieliem un maziem kārumniekiem, tiem, kas nespēj vien svētkus sagaidīt, gan tiem, kam svētku rūpēs solis kļuvis lēnāks.

Picture9.png


Piparkūkas ar aveņu un melleņu mērci, 350g

Vai zinājāt, ka Lāču izcilās piparkūkas visi gardēži var lieliski papildināt ar jaunām garšas kombinācijām? Tikai Lāči var izdomāt, ka arī ziemā vajag Ogas - melleņu un aveņu mērcīte pie mutē kūstošajām piparkūkām, kas ir burvīgs papildinājums piparkūku svētkiem! Gards un brīnumains komplekts! Garšos lieliem un maziem kārumniekiem.

Nobaudi arī Tu!

Piparkūkas un melleņu aveņu mērcīte.png


Piparkūkas ar šokolādi karstajam dzērienam, 300g

Vai zinājāt, ka Lāču izcilās piparkūkas visi gardēži var lieliski papildināt ar jaunām garšas kombinācijām? Tikai Lāči var izdomāt, ka pie kraukšķīgajām piparkūkām derēs sildošais šokolādes dzēriens, kas ziemas saltumā ir īsti vietā - burvīgs papildinājums piparkūku svētkiem! Gards un brīnumains komplekts! Garšos lieliem un maziem kārumniekiem.

Nobaudi arī Tu!

Piparkūkas un šokolādes dzēriens.png


Piparkūku trijstūrīšu cepumi ar brūkleņu ievārījumu un riekstiem, 150g un 220g

Radīts pašu rokām tepat Latvijā - ''Lāčos''!
''Lāči'' vienmēr atradīs, kā sameistarot kopā visgardākos kārumus – mandeles un riekstus, ogas un augļus.
Vai nākuši no aizjūras zemēm vai tepat no Latvijas ārēm, tie ''Lāču'' trīsstūrītī savijušies brīnumgardā ziemas gardumā.
Katrs kumoss ir kā ziemas brīnums.
Tase siltas tējas, grāmata un aiz loga krītošas sniegpārsliņas iet roku rokā ar ''Lāču'' konditorejas meistaru darbu ''Piparkūku trijstūrīšiem'', kas pārklāti ar riekstiem un brūkleņu ievārījumu. Sasildot tavas garšas kārpiņas un punci sniegotajās ziemas dienās!

trisstūrīši.png


Ziemas konfekšu izlase, 192g

Lai tiktu pie visgardākajām konfektēm, Lāču meistari liek lietā arī no tālām zemēm vestos kārumus, meistarīgi tos saderinot ar Latvijas lauku labumiem, un tā vien šķiet – tiem kopā bijis lemts būt un visiem prieku tieši ziemā dot ....
Katrai Lāču konfektei ir savs stāsts un pārsteigums – sava garša, smarža, savs sajūtu dzīpars, ko pašam baudīt un ar citiem dalīties priekā.

Ziemas konfekšu izlase.png


Rudzu rīvmaizes konfekšu izlase, 108g

Rudzu rīvmaizes šokolādes konfekšu izlasē ir apvienotas visas trīs burvīgās rudzu rīvmaizes konfekšu garšās - ar balzamu, ar dzērvenēm un ar plūmēm un marcipānu. 
Izlase ir radīta priekš tiem, kuriem gribas mesties iekšā visu garšu virpulī uzreiz un pagaršot no katras garšas pa mazai kripatiņai. 
Rudzu rīvmaizes šokolādes konfekšu izlase noderēs gan kā izcila dāvana svētkos, gan kā našķis, ko baudīt ar mīļajiem nesteidzīgos ziemas vakaros.

Rudzu konču izlase.png


Svētku šokolādes konfekšu izlase, 120g

Eleganta dāvana mīļajiem. Konfektēm izmantota tikai augstvērtīga beļģu šokolāde. Katra konfekte ir roku darbs, vēl unikālāka ir recepte pēc, kādas ir taisītas šis svētku saldums. Šajā izlasē ir vēl nebijušas garšas – Tumšā šokolādes konfekte ar ķiršiem, Tumšā šokolādes konfekte ar laimu, Piena šokolādes konfekte ar karameli. Tas būs garšas lidojums ikvienam.

svetku_konfeksu_izlase.jpg


Šokolādes tāfelīte ar Lāču piparkūkām un brūklenēm, 100g

No tāltālām zemēm vesto izsmalcināto šokolādi apvienojot ar vietējiem labumiem, radās īstens meistardarbs. Lāči ar lielu mīlestību un pacietību ir izlolojuši unikālu produktu- tumšās beļģu šokolādes tāfelīti ar Lāču piparkūkām un brūklenēm. Šis kārums radīs nebijušu garšas, smaržas un sajūtu burvību. Lai top!

tāfelīte.png


Tumšās un zelta šokolādes tāfelīte ar zelta mandelēm, 90g

Premium kvalitātes šokolāde ar Zelta šokolādi un zeltītām mandelēm. Tā iepakojums papildināts ar skaistu Ziemassvētku apsveikuma kartiņu, kur iespējams ierakstīt siltu un mīļu novēlējumu, kādam ļoti tuvam cilvēkam.

Šokolāžu dizainam izmantoti pārtikas ZELTA putekļi, kas piešķirs šokolādei vēl īpašāku vērtību.

Untitled7.jpg


Šokolādes "Briedis Rūdolfs", 18g

Ziemeļbriedis brauc pa gaisu,
Ragavās ved dāvanmaisu
Salavecis pantus teic,
Ziemassvētkos visus sveic!

"Briedis Rūdolfs"gatavots no augstvērtīgas un gardas beļģu piena un baltā šokolādes, kas kusīs uz mēles, kā sniegpārsliņa. Šī būs lieliska dāvana, kā lielam tā mazam.

sokolades_briedis_rudolfs.jpg


Piparkūka ar šokolādi "Eglīte", 65g 
Lai rūķis mazs, bet stipru garu,
Nes pilnu maisu, lielu svaru,
Būs visiem dāvanas, tik nezin kas,
Tās dabūt cer, vai liels, vai mazs.
Pie sliekšņa noliks, projām muks
Un atkal mežā pēdas juks.
Tad gadu atrast nevarēs,
Pēc gada atkal atrast spēs.

Čaklie Lāču rūķi ir uzmeistarojuši visiem saldummīļiem lāčīgi gardu piparkūku ar šokolādi un gardiem dekoriem. 

piparkuka_ar_sokoladi_eglite.jpg


Šokolāde "Laimes lācis", 18 g

Ziemassvētki ir brīnumu laiks, tāpēc ļaudis runā, ka Laimes lācis palīdz piepildīt sapņus un radīt šos brīnumus.

Laimes lācis- piena un baltās šokolādes veidots un tērpts. Mājiņa ir greznota ar laba vēlējumiem un sveicieniem. Tā ir lieliska dāvana. Lai sapņi piepildās!

Untitled6.jpg


Dzērveņu marmelāde, 180g

Uzmini mīkliņu: Sarkana gotiņa, zīda diegā piesieta. 

Pareizā atbilde ir tev priekšā, tā ir dzērvene. No šīs gardās ogas Lāču meistari ir izgatavojuši veselīgu našķi, kas satur gandrīz visus dabā esošos vitamīnus. Ar savu piesātināti sārti rozā krāsu un dzirdi salden rūgteno garšu konfekte iekārdinās katru saldummīli. 

dzervenu_marmelade.jpg


Piparkūku mīkla ar medu un marcipānu, 500g 

Lāču gardums ar medu un marcipānu. Mīkla, kas nepievils nevienu. Šī piparkūku mīkla, kura taisīta pēc sendienu receptes. Mīklai nepieciešamo sīrupu izgatavo, karamelizējot cukuru, kam tiek pievienotas augstas kvalitātes izejvielas. Savukārt īstās Ziemassvētku garšvielas -  krustnagliņas, kanēlis un kakao – ir tās, kuras padarīs piparkūkas brīnumgardas, īpaši plānas un kraukšķīgas!

marcipanu_piparkuku_mikla.jpg


Rudzu piparkūku mīkla, 500g
Lai Ziemassvētkos prieki ceļas
Un kā sniega pikas veļas,
Lai laime visur valda
Kā piparkūka salda!

Populārā piparkūku mīkla, kura taisīta pēc sendienu receptes. Mīklai nepieciešamo sīrupu izgatavo, karamelizējot cukuru, kam tiek pievienotas augstas kvalitātes izejvielas. Savukārt īstās Ziemassvētku garšvielas -  krustnagliņas, kanēlis un kakao – ir tās, kuras padarīs piparkūkas brīnumgardas, īpaši plānas un kraukšķīgas!                          

Rudzu pip. mīkla.png


Plāno piparkūku mīkla, 500g
Piparkūku smarža gaisā,
Salatēvs ar roku māj.
Dāvanas tam liktas maisā -
Skaties, Ziemassvētki klāt!

Salatēvam atnāk ciemos, viņš jāpacienā ar ko gardu. Un Lāču meistari zin, kā iepriecināt atnākušos ciemiņus. Protams ar paši ceptām piparkūkām no “Plāno piparkūku mīklas”.

plan_pipark.jpg


Mandarīnu kēkss, 300g

Mandarīni, kas ir neatņemama Ziemassvētku sastāvdaļa, ir ne vien ļoti smaržīgi un gardi, bet arī veselīgi. Tāpēc, veltot lielu mīlestību, meistarību un uzcītību, ir radīts gards pārsteigums svētkiem- Mandarīnu kēkss. Tā garšas un smaržas burvība sasildīs ikviena sirdi un radīs svētku sajūtu. Jo pamatu pamatā ir rūpīgs darbs, labas domas un mīlestība.

Presentation131.jpg


Svētku kūka ar mandelēm, 450g

Lielisko Ziemassvētku sajūtu Jums radīs gardā “Svētku kūkas ar mandelēm”, kas pagatavota pēc īpašas receptes. Gatavota no gaisīga un garda biskvīta, kas bagātīgi papildināts ar melnajām plūmēm, šokolādi, riekstiem un piparkūku garšvielām. Kūkas virsma biezā kārtā pārklāta ar grauzdētiem un karamelizētiem riekstiem. Radīsim siltus un mājīgus šos svētkus!

svētku_kūka.jpg


Ziemassvētku torte, 500g

Tā ir Ziemassvētku torte- krāšņa, garda un piemērota svētku svinēšanai.

Torte gatavota no karameļu biskvīta, kas pārklāts ar karameļu kārtu un biezu, gaisīgu saldā krējuma krēma kārtu un mandarīnu gabaliņiem. Torte dekorēta ar pārsteidzošo citrusaugli kumkvatu un šokolādes dekoriem. Katrs kumoss būs kā neaprakstāms garšas baudījums, kas radīs īstu svētku sajūtu!

ziemassvētku torte.png


Siera krēma torte ar valriekstiem, 500g

Bagātīgais un gaisīgais biskvīts ar valriekstiem gatavots no Latvijā audzētu ķirbju biezeņa. Savukārt, vieglā un gardā krēma struktūra panākta pievienojot tam augstākās kvalitātes krēmsieru, kas ir iemīļota garšas buķete. Dekorēta ar lielogu dzērvenēm un rozmarīnu, kas parkaisīts ar gaisīgu pūdercukuru, smalkās garšas nianses sniedz Ziemassvētku garšvielas un īpaši – muskatrieksts.

kūka1.jpg