Svētku laiks- Valentīndiena

Valentīndienas piedāvājums 

Lāču gardumi. Stiprākie prieki pasaulē. 

Valentīndienā visapkārt kūsā mīlestība, sirsnība un labestība. Un kas gan būtu Mīlestības svētki bez Lāču gardumiem...

Valentīndiena_FB.jpg
BEZĒ cepumu izlase, 75g

Mutē kūstoši, bezgala gardi bezē cepumi- triju veidu, kas apvienoti unikālā produktā “BEZĒ cepumu izlase”. Tie ir augstvērtīgi un kvalitatīvi cepumi, kas cepti pēc Lāču īpašajām receptēm- no īsta olu baltuma, pievienojot klāt ogu gabaliņus. No 100% dabīgām izejvielām – BEZ palmu taukiem un E-vielām. Tāpēc dāvā šo gardumu saviem mīļajiem, kuri Tev daudz nozīmē un rūp.

Bezē izlase.png


Aveņu un Šokolādes cepumu izlase, 220g

Iespējams, pazīstamākais Valentīndienas simbols ir sirds. Un mūsu čaklie Lāču meistari ir sagatavojuši brīnum gardus aveņu un šokolādes sirds cepumus. Šiem cepumiem pievienota augstvērtīgā beļģu šokolāde, kas dod būrvīgu garšu šiem cepumiem. Iepriecini savus mīļos.

vd-sirsniņas_šok_cepumi1.jpg


Cepums šokolādē "ENĢELIS", 60g

Senie romieši par mīlestības Dievu uzskatīja eņģeli ar loku un bultu. Šis Enģelis jums sūtīs mīlestību ne ar bultām, bet ar savu mīlestības piepildīto garšu. Saldā beļģu šokolāde un ogu gabaliņi ir tas, ko katra mīlestības piepildīta sirds vēlētos.

Picture1.jpg


Ekskluzīva ŠOKOLĀDES konfekšu izlase, 108g

Brīnišķīgā dizaina iepakojumā tērpta Ekskluzīva ŠOKOLĀDES konfekšu izlase. Lāču šokolādes meistari ir pārliecināti, ka šīs konfektes nav vērts slēpt, jo ir krāšņas un skaistas, tāpēc tās var aplūkot caur “lodziņu”. Kā jau visas šokolādes konfektes gatavotas no īstas beļģu šokolādes, bez palmu taukiem un no dabīgām izejvielām. Izlasē ir augstvērtīgas un kvalitatīvas šokolādes konfektes, tostarp atzītas un iemīļotas- Tumšās šokolādes konfektes ar balzamu un rudzu rīvmaizi, Tumšās šokolādes konfektes ar dzērvenēm un rudzu rīvmaizi, kā arī jaunums Ogu konfektes baltajā šokolādē. Lieliska dāvana- garantējam!

exc.jpg


Aveņu marmelāde, 180g

Aveņu marmelāde jaunā Valentīndienas veidolā. Romantiski un gardi- lieliska ideja svētkiem! Marmelāde gatavota no Latvijā audzētām ogām, bez palmu taukiem. Marmelādes konfektes, kas garšo gan lieliem, gan maziem.

Aveņu marmelāde.png


SARKANVĪNA marmelāde, 180g

Jaunums Latvijas tirgū!

Augstas kvalitātes marmelāde ar izsmalcinātu Sarkanvīna garšu un kuras pagatavošanā izmantotas 100% dabīgas izejvielas. Šis būs salds baudījums jūsu garšas kārpiņām.

Picture2.jpg


Mazais kēksiņš TIKAI TEV, 60g

Šokolāde runā mīlestības valodā. Tāpēc ir radīts bagātīgs šokolādes kēksiņš “Tikai Tev”, kas pārklāts ar rozā kristāla cukura graudiņiem. Notiesā to ar mīļoto cilvēku, jo attiecību pamatā ir dalīšanās it visā!  

Picture4.jpg


Cepumi AVEŅU SIRSNIŅAS, 160g

Cepumi “Aveņu sirsniņas”- gardi smilšu mīklas cepumi sirds formiņās ar aveņu gabaliņiem rozā krāsā. Pietiks visiem mīļajiem- dalies, jo dalīts prieks ir dubultprieks!

Aveņu sirsniņas.png


Tumšās šokolādes SIRSNIŅAS, 50g

Tumšās šokolādes sirsniņas - Īpašiem cilvēkiem īpašos brīžos. Īstās beļģu šokolādes sirsniņas ir 100% dabīgas- bez palmu taukiem un e-vielām. Arī dekoros izmantotas tikai dabīgas izejvielas. Dalies ar mīļoto cilvēku, gūstiet enerģiju un vairojiet mīlestību!

Sirsniņas.png


Tumšās šokolādes SIRSNIŅA, 25g

Iepriecini, kādu sev mīļu un tuvu cilvēku ar gardo tumšās šokolādes “Sirsniņu”. Gatavota no īstās beļģu šokolādes, dekorēta ar gardiem ziediem un žāvētiem augļiem. Šis būs skaists pārsteigums kādam mīļam cilvēkam!

šok_sirsnina.jpg


Lauztā šokolāde - Ruby ar čia sēklām

Jaunums Latvijas tirgū!

Kā jau visi mēs zinām - Sārtā ir mīlestības krāsa un šāda ir arī lieliskā Ruby šokolāde ar čia sēklām. Lielisko garšu papildina zemeņu smalkie gabaliņi. Lieliska dāvana jūsu mīļajiem!

lauzta_šok.jpg


Tumšā un Ruby šokolāde ar brūklenēm, 85g

Ekskluzīva un pārsteigumiem bagātā garšas buķete... Tāda ir šī tumšā šokolāde, kura gatavota no augstvērtīgas beļģu un Ruby šokolādes. Izmantotas 100% dabīgas izejvielas. Būs lieliska dāvana svētkos!

Picture3.jpg


Šokolādes drumstalu kūka ar ķiršiem, 200g

Šokolādes drumstalu kūka ar ķiršiem elegantā iepakojumā ir lielisks gardums svētku vakaram divatā. Dalies ar mīļoto cilvēku, jo dalīts prieks ir dubultprieks!

Šokolādes kūka ar ķiršiem.png


Kūciņas DIVIEM, 200g

Divas kūciņas vienā elegantā iepakojumā! Kas kuram pie sirds iet- pārbaudītas vērtības vai kas jauns un romantisks.

VALRIEKSTU kūciņas: gatavotas no  valriekstu un medus biskvīta, starp biskvītiem iebiezinātā piena un īsta saldkrējuma sviesta krēma kārtiņa.

ZEMEŅU kūciņas ar vārīto krēmu: būs īsts gardums kārumniekiem, gatavotas no gaisīgā olu biskvīta, savukārt  pildījumam izmantos īsts vārītais krēms, kas bagātīgi papildināts ar zemenēm. Katra kūciņa individuāli dekorēta ar izsmalcinātu vārītā krāma rozīti.

Tas ir īsts gardums svētku vakaram divatā!

kūciņas diviem.png


Jogurta - Ķiršu torte, 650g

 Šī torte ir eleganta un brīnum garda. Tās sarkanais tortes biskvīts gatavots pēc pasaules slavenās Red Velvet receptes, kas bagātīgi pārklāts ar gardo ķiršu ievārījumu, kura sastāvā ir 70% ķirši. Būtiski, šai tortei ir mazāks kaloriju un cukura daudzums. Tā sniegs patiesi īstu garšas baudījumu.

Picture8.jpg