Celebration time

Valentīndienas piedāvājums 

Lāču gardumi. Stiprākie prieki pasaulē. 

Valentīndienā visapkārt kūsā mīlestība, sirsnība un labestība. Un kas gan būtu Mīlestības svētki bez Lāču gardumiem...

Valentīndiena_FB.jpg
Piena šokolādes konfektes ar zemenēm un balto šokolādi, 192g

Visu mīlētāju diena te pat aiz stūra. Vai nebūtu prātīgi jau laikus sagatavot pārsteiguma dāvanu savai otrajai pusītei? Ir!

Šīs ir Piena šokolādes konfektes ar zemenēm un balto šokolādi. Šokolāde- tā ir mīlestība. Tā ir burvība, ko vari sniegt mīļotajam cilvēkam. Konfektes ir gatavotas no īstas beļģu šokolādes, no dabīgām izejvielām. Tās ir dekorētas atbilstoši svētkiem- ar sarkanu šokolādes sirsniņu.

Piena šok. konfektes ar zemenēm.png


BEZĒ cepumu izlase, 75g

Mutē kūstoši, bezgala gardi bezē cepumi- triju veidu, kas apvienoti unikālā produktā “BEZĒ cepumu izlase”. Tie ir augstvērtīgi un kvalitatīvi cepumi, kas cepti pēc Lāču īpašajām receptēm- no īsta olu baltuma, pievienojot klāt ogu gabaliņus. No 100% dabīgām izejvielām – BEZ palmu taukiem un E-vielām. Tāpēc dāvā šo gardumu saviem mīļajiem, kuri Tev daudz nozīmē un rūp.

Bezē izlase.png


Šokolādes Lācītis, 18g

Katram Lācim ir savs Lācītis, kurš vairo mīlestību, labestību un sirds siltumu.

Arī mazs prieciņš ir prieks! Tas ir piena šokolādes Lācītis, kas tur rokās baltās šokolādes sirdi. Gatavots no īstas beļģu šokolādes. Lācītis spēs iepriecināt gan lielu, gan mazu, kuru vēlies sveikt svētkos.

Lācītis.png


Ekskluzīva ŠOKOLĀDES konfekšu izlase, 108g

Brīnišķīgā dizaina iepakojumā tērpta Ekskluzīva ŠOKOLĀDES konfekšu izlase. Lāču šokolādes meistari ir pārliecināti, ka šīs konfektes nav vērts slēpt, jo ir krāšņas un skaistas, tāpēc tās var aplūkot caur “lodziņu”. Kā jau visas šokolādes konfektes gatavotas no īstas beļģu šokolādes, bez palmu taukiem un no dabīgām izejvielām. Izlasē ir augstvērtīgas un kvalitatīvas šokolādes konfektes, tostarp atzītas un iemīļotas- Tumšās šokolādes konfektes ar balzamu un rudzu rīvmaizi, Tumšās šokolādes konfektes ar dzērvenēm un rudzu rīvmaizi, kā arī jaunums Ogu konfektes baltajā šokolādē. Lieliska dāvana- garantējam!

Šok.konf. izlase.png


Aveņu marmelāde, 180g

Aveņu marmelāde jaunā Valentīndienas veidolā. Romantiski un gardi- lieliska ideja svētkiem!

Marmelāde gatavota no Latvijā audzētām ogām, bez palmu taukiem. Marmelādes konfektes, kas garšo gan lieliem, gan maziem.

Aveņu marmelāde.png


Mazais kēksiņš TIKAI TEV, 60g

Šokolāde runā mīlestības valodā. Tāpēc ir radīts bagātīgs šokolādes kēksiņš “Tikai Tev”, kas pārklāts ar rozā kristāla cukura graudiņiem. Notiesā to ar mīļoto cilvēku, jo attiecību pamatā ir dalīšanās it visā!  

Kēksiņš.png


Cepumi AVEŅU SIRSNIŅAS, 160g

Cepumi “Aveņu sirsniņas”- gardi smilšu mīklas cepumi sirds formiņās ar aveņu gabaliņiem rozā krāsā. Pietiks visiem mīļajiem- dalies, jo dalīts prieks ir dubultprieks!

Aveņu sirsniņas.png


Tumšās šokolādes SIRSNIŅAS, 50g

Tumšās šokolādes sirsniņas- Īpašiem cilvēkiem īpašos brīžos. Īstās beļģu šokolādes sirsniņas ir 100% dabīgas- bez palmu taukiem un e-vielām. Arī dekoros izmantotas tikai dabīgas izejvielas. Dalies ar mīļoto cilvēku, gūstiet enerģiju un vairojiet mīlestību!

Sirsniņas.png


Šokolādes drumstalu kūka ar ķiršiem, 200g

Tas ir JAUNUMS!  Šokolādes drumstalu kūka ar ķiršiem elegantā iepakojumā ir lielisks gardums svētku vakaram divatā. Dalies ar mīļoto cilvēku, jo dalīts prieks ir dubultprieks!

Šokolādes kūka ar ķiršiem.png


Kūciņas DIVIEM, 200g

JAUNUMS! Divas kūciņas vienā elegantā iepakojumā! Kas kuram pie sirds iet- pārbaudītas vērtības vai kas jauns un romantisks.

VALRIEKSTU kūciņas: gatavotas no  valriekstu un medus biskvīta, starp biskvītiem iebiezinātā piena un īsta saldkrējuma sviesta krēma kārtiņa.

ZEMEŅU kūciņas ar vārīto krēmu: būs īsts gardums kārumniekiem, gatavotas no gaisīgā olu biskvīta, savukārt  pildījumam izmantos īsts vārītais krēms, kas bagātīgi papildināts ar zemenēm. Katra kūciņa individuāli dekorēta ar izsmalcinātu vārītā krāma rozīti.

Tas ir īsts gardums svētku vakaram divatā!

kūciņas diviem.png


Torte “Izsmalcinātā brunete”, 500g

Smalka, eleganta, romantiska un noslēpumaina- tā ir “Izsmalcinātā brunete”. Tikai šoreiz- jaunā svētku noformējumā.

Pavisam vienkārša, bet brīnumgarda torte: pamatni veido brūnais biskvīts, kas bagātīgi pārklāts ar skābā krējuma un iebiezinātā piena krēmu. Dekorēta īpašām zelta un sarkanās šokolādes sirsniņām. Garšos gan maziem, gan lieliem gardēžiem. Nobaudiet to, jo tā priecē ne tikai acis, bet arī garšas kārpiņas.

Izsmalcinātā brunete.png